Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Szóljon bele!
Fórum » Fórum - Magyar » Szóljon bele!Súgó


464052 hozzászólás 30937 lapon Rendezés:

[1] ... [30824] [30825] [30826] [30827] 30828 [30829] [30830] [30831] [30832] [30833]  ... [30937]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

Gé22 válasz |  2007.07.09. 22:54  (68410)
Engem igazából az érdekelne, hogy kik is a tulajdonosok most, kik voltak egyátalán a taggyűlésen?
Ha jól tudom, Sziebenéknek 80%-uk volt, A Fetévszernek 1% van bejegyezve, mi lett a maradék 79% sorsa?


gambler válasz |  2007.07.09. 22:53  (68409)
Mert így jár még neki + 1 hét fizetés...


gambler válasz |  2007.07.09. 22:53  (68408)
Aha ! Tehát, akkor a macskák se nyávogjanak, ugye ?


seco válasz |  2007.07.09. 22:51  (68407)
"Őneki köszönhető a jelenlegi helyzet..."

akárhogy is kavarhat a gálaci bmit,
szavazni a tulajdonosok szavaznak, érdemi döntést a jővőről a tulajdonosok hoznak,
vagy nem hoznak...
mindenesetre nem tudom, miért kell megint egy hetet várni?


Kcs válasz |  2007.07.09. 22:50  (68406)
Szerintem abban a pillanatban, hogy elolvassák, rájönnek erre maguktól is. Éppen ezért írtam, hogy jobb lenne elejét venni a problémák tovább fokozódásának - ki ki a maga eszközével. Pl. úgy, hogy nem mocskolódunk a fórumon csak azért, mert nincs semmi információnk. Vagy éppen azért...


isti92 válasz |  2007.07.09. 22:46  (68405)
Ha az érintett játékosok közül egy sem marad akkor finoman szólva cseszhetjük a köv. szezont!!!


gambler válasz |  2007.07.09. 22:41  (68404)
Ezt közölted a klubnál dolgozókkal is ?


Roli válasz |  2007.07.09. 22:29  (68403)
Majdha a drágalátos ÜV képes lesz minket tájékoztatni az egyéb dolgokról,akkor szerintem helyén való lesz az egymás iránti tisztelet,addig ne számítson semmi jóra!!!Őneki köszönhető a jelenlegi helyzet,ha teccik,ha nem,hát viselje a következményeket!!!
Na joccakát,mentem aludni,mer reggeles vagyok!


daneee válasz |  2007.07.09. 22:29  (68402)
A hírt lehet úgy érteni, hogy Sitkuék maradnak nálunk????


seco válasz |  2007.07.09. 22:28  (68401)
na igen


Kcs válasz |  2007.07.09. 22:25  (68400)
Bár mindannyian tudjuk, hogy a klub vezetése és a honlap szerkesztősége közt mennyire problémákkal terhelt a viszony, mégiscsak ez a klub hivatalos honlapja. Márpedig egy hivatalos honlapon ilyen stílusú, hangvételű vélemény, ilyen személyeskedés a klubnál dolgozókkal kapcsolatban szerintem nem tolerálható, még akkor sem, ha nehéz időszakban van a klub, ahol a szurkolók számára nem egyértelmű, hogy milyen jövőképet tudnak és akarnak felkínálni az egyes érdekcsoportok, és ezekben a jövőképekben mennyiben van első helyen a klub érdeke és mennyiben a sajátjuk.


Max007 válasz |  2007.07.09. 22:19  (68399)
lebuktál te fradista! :D


Roli válasz |  2007.07.09. 22:12  (68398)
bár sajnos nekünk is zöld-fehér házunk van...:(


fototaki válasz |  2007.07.09. 22:11  (68397)
Nem tűntek ők el, csak nem írnak. Itt vannak velünk minden nap és olvassák a fórumot.


fototaki válasz |  2007.07.09. 22:09  (68396)
Én kérek elnézést!


[1] ... [30824] [30825] [30826] [30827] 30828 [30829] [30830] [30831] [30832] [30833]  ... [30937]

(Új hozzászóláshoz lépj be)