Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Szóljon bele!
Fórum » Fórum - Magyar » Szóljon bele!Súgó


464052 hozzászólás 30937 lapon Rendezés:

[1] ... [30825] [30826] [30827] [30828] 30829 [30830] [30831] [30832] [30833] [30834]  ... [30937]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

Roli válasz |  2007.07.09. 22:08  (68395)
még almában is inkább pirosat veszek:)


Roli válasz |  2007.07.09. 22:08  (68394)
Nyaki,üdv újra a forumon!!Örülök,hogy kezdenek visszatérni a régiek...


Nyaki100 válasz |  2007.07.09. 22:07  (68393)
Én almában szeretem...


Roli válasz |  2007.07.09. 22:06  (68392)
áááá
Győzőő,nem mondod,hogy ő a dárgalátos ÜV-nk felesége...naneh(azért választhatott volna normálisabb nicknevet is,ilyennel biztos nem égetném magamat!!!...szánalmasabb,mint a férje,komolyan mondom,hogy ide irogat!!!Áhh kész!!Kiváncsi vagyok,hogy a férjecskéje dolgait,hogyan tartja számon magában,és vajon neki is úgy hazudozik,mint a szurkoloknak???


SZEVI válasz |  2007.07.09. 22:05  (68391)
Minden zöld csúnya!!!!!!!!!


Nyaki100 válasz |  2007.07.09. 22:04  (68390)
CIKI???

Neked lesz az ha nem külldöd az e-mailt..


Nyaki100 válasz |  2007.07.09. 22:03  (68389)
Ez csúnya zöld...


fototaki válasz |  2007.07.09. 21:59  (68388)
ciki


Full_Man válasz |  2007.07.09. 21:54  (68387)
imádom a zöld színt
cserélünk lakást?
:D


Full_Man válasz |  2007.07.09. 21:53  (68386)
kedvenc slágerem :D

de valahogy úgy kezdődik, hogy.....

zöld h*nyás, zöld t*kony (valami lófejű) szereti nagyon
stb...stb.


Nyaki100 válasz |  2007.07.09. 21:53  (68385)
Ja és képzeld...

Zöldre festették a házunkat...

:-(

Eladó lakást keresek!

piros-kék szín elönyben jeligére..


Nyaki100 válasz |  2007.07.09. 21:50  (68384)
Zöld zászló, zöld sasok...magasan...

Hogy is van ez?

:-)


Full_Man válasz |  2007.07.09. 21:48  (68383)
csak nem a ZÖLD SASOK-ra gondoltál?
:):)


Nyaki100 válasz |  2007.07.09. 21:47  (68382)
Vitatkozni csak értelmes emberekkel lehet...
Sajnos vannak olyanok akik nem tudnak felnőni ehhez a feladathoz...


SZEVI válasz |  2007.07.09. 21:41  (68381)
Ügyvezetőfeleség még sosem kóstolt be. Kissé elkapott a lendület, de én is rájöttem, hogy még reagálni is felesleges az ilyenekre...


[1] ... [30825] [30826] [30827] [30828] 30829 [30830] [30831] [30832] [30833] [30834]  ... [30937]

(Új hozzászóláshoz lépj be)