Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Szóljon bele!
Fórum » Fórum - Magyar » Szóljon bele!Súgó


464050 hozzászólás 30937 lapon Rendezés:

[1] ... [30826] [30827] [30828] [30829] 30830 [30831] [30832] [30833] [30834] [30835]  ... [30937]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

bobday válasz |  2007.07.09. 21:20  (68378)
Dodi a Honvédban? Ez biztos? Azért érdekes, hogy mindig ezeket a csapatokat nézi ki magának...


Max007 válasz |  2007.07.09. 21:06  (68377)
nah, már vagy 8 féle írását láttam a megmentőnknek, nos ha nem tévedek, akkor Szauerwein, az utolsó 4 betűt mindig felcserélik valahogy páran, néha én is :D


daneee válasz |  2007.07.09. 20:52  (68376)
Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de ez a Tivadar így látatlanba is szimpatikus - lehet túl naív vagyok, de akkor is... Úgy érem, ha minden összejön, ez az ember kitart a klub mellett - csak ne érezzen rosszul..!


rdevils válasz |  2007.07.09. 20:45  (68375)
Heló itt devils rdevils LACI OLYAN DOLGOT TETTÉL AMIRE NINCS MAGYARÁZAT TEHÁT
LACI HAGYD EL A HÁZAT MOST!!!!!
Ja ma dupla rész van
ENDRE HAGYD EL A HÁZAT MOST!!!!!
g.


mötley crüe válasz |  2007.07.09. 20:35  (68374)
Én bizom a kedvező döntésben! Szauerwien tivadar azt nyilatkozta miest többségi tulajdonos lesz elkezdödik a megtisztulás! Arra biztatom a várakozo játékosokat hogy várják ki az egy hetet,pozitiv irányba mozdulnak el a dolgok,és utánna akár nagy dolgok is történhetnek! De még valakinek nem volt érdeke hogy a mai nap be következzen! Simek peti-koller ákos-sitku illés/béla/-farkas bazsi tartsatok ki szurkolok biznak bennetek,fehérvár bajnok csapatot szeretne ehhez szükség van a játékotokra! Remélem a vezetök is igy gondolják!


seco válasz |  2007.07.09. 20:22  (68373)
akárhogy is kavarhat a gálaci bmit,
szavazni a tulajdonosok szavaznak, érdemi döntést a jővőről a tulajdonosok hoznak,
vagy nem hoznak...
mindenesetre nem tudom, miért kell megint egy hetet várni?


Roli válasz |  2007.07.09. 20:19  (68372)
az a szörnyű,hogy megérteném őket!


Peet80 válasz |  2007.07.09. 20:18  (68371)
Szerintem még ezt az egy hetet kivárják és ha tényleg nem történik semmi, akkor elmennek! Reméljük nem így lesz, de aztán ki tudja???


neo válasz |  2007.07.09. 20:18  (68370)
cica!

Te vajon kitől kapod a fizetésed? Én már tudom! Félted a családi kasszát????


CI válasz |  2007.07.09. 20:16  (68369)
Szegényeket tovább hülyítik. Helyükben elhúznék a francba innen, mert nagyon az a megérzésem, hogy itt még hosszú hetekig nem lesz nyugalom és biztos háttér. Gál amíg tudja keveri a szart és húzza a dolgot. Amíg Gál itt van, nem lesz nyugalom.


Peet80 válasz |  2007.07.09. 20:16  (68368)
Így van!:D


CI válasz |  2007.07.09. 20:14  (68367)
Bognár asszem.


costacurta válasz |  2007.07.09. 20:11  (68366)
Kiről is van volt szó ??


Peet80 válasz |  2007.07.09. 19:58  (68365)
Ezek után én már tényleg nem tudok elhinni semmit!
Hajrá Vidi!


mötley crüe válasz |  2007.07.09. 19:53  (68364)
Fehérvár tv 19-orai hiradásában azt ecsetelték hogy jövö héten hétfön lesz rendkivüli tadgyülés amin már érdemi döntést kell hozni! A játékosok közül sitku-simek-koller-farkas-palásti/akinek csak szóbeli megállapodása van/ kivárják a jövöhét hétföt,mig magasföldi nem tudott várni és aláirt a honvédhoz!/kár érte/De a vezetök kijelentették hogy az elsö bajnokicím megszerzése a cél. Ez hangzott el a fehérvár tv sport müsorában!


[1] ... [30826] [30827] [30828] [30829] 30830 [30831] [30832] [30833] [30834] [30835]  ... [30937]

(Új hozzászóláshoz lépj be)