[1] ... [30826] [30827] [30828] [30829] 30830 [30831] [30832] [30833] [30834] [30835] ... [30937]
(Új hozzászóláshoz lépj be)
| bobday |
válasz |
2007.07.09. 21:20 (68378) |
| Dodi a Honvédban? Ez biztos? Azért érdekes, hogy mindig ezeket a csapatokat nézi ki magának... |
|
| Max007 |
válasz |
2007.07.09. 21:06 (68377) |
| nah, már vagy 8 féle írását láttam a megmentőnknek, nos ha nem tévedek, akkor Szauerwein, az utolsó 4 betűt mindig felcserélik valahogy páran, néha én is :D |
|
| daneee |
válasz |
2007.07.09. 20:52 (68376) |
Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de ez a Tivadar így látatlanba is szimpatikus - lehet túl naív vagyok, de akkor is... Úgy érem, ha minden összejön, ez az ember kitart a klub mellett - csak ne érezzen rosszul..!
|
|
|
| rdevils |
válasz |
2007.07.09. 20:45 (68375) |
Heló itt devils rdevils LACI OLYAN DOLGOT TETTÉL AMIRE NINCS MAGYARÁZAT TEHÁT
LACI HAGYD EL A HÁZAT MOST!!!!!
Ja ma dupla rész van
ENDRE HAGYD EL A HÁZAT MOST!!!!!
g. |
|
| mötley crüe |
válasz |
2007.07.09. 20:35 (68374) |
| Én bizom a kedvező döntésben! Szauerwien tivadar azt nyilatkozta miest többségi tulajdonos lesz elkezdödik a megtisztulás! Arra biztatom a várakozo játékosokat hogy várják ki az egy hetet,pozitiv irányba mozdulnak el a dolgok,és utánna akár nagy dolgok is történhetnek! De még valakinek nem volt érdeke hogy a mai nap be következzen! Simek peti-koller ákos-sitku illés/béla/-farkas bazsi tartsatok ki szurkolok biznak bennetek,fehérvár bajnok csapatot szeretne ehhez szükség van a játékotokra! Remélem a vezetök is igy gondolják! |
|
| seco |
válasz |
2007.07.09. 20:22 (68373) |
akárhogy is kavarhat a gálaci bmit,
szavazni a tulajdonosok szavaznak, érdemi döntést a jővőről a tulajdonosok hoznak,
vagy nem hoznak...
mindenesetre nem tudom, miért kell megint egy hetet várni? |
|
|
| Roli |
válasz |
2007.07.09. 20:19 (68372) |
| az a szörnyű,hogy megérteném őket! |
|
|
| Peet80 |
válasz |
2007.07.09. 20:18 (68371) |
| Szerintem még ezt az egy hetet kivárják és ha tényleg nem történik semmi, akkor elmennek! Reméljük nem így lesz, de aztán ki tudja??? |
|
|
| neo |
válasz |
2007.07.09. 20:18 (68370) |
cica!
Te vajon kitől kapod a fizetésed? Én már tudom! Félted a családi kasszát???? |
|
| CI |
válasz |
2007.07.09. 20:16 (68369) |
| Szegényeket tovább hülyítik. Helyükben elhúznék a francba innen, mert nagyon az a megérzésem, hogy itt még hosszú hetekig nem lesz nyugalom és biztos háttér. Gál amíg tudja keveri a szart és húzza a dolgot. Amíg Gál itt van, nem lesz nyugalom. |
|
|
| Peet80 |
válasz |
2007.07.09. 20:16 (68368) |
| Így van!:D |
|
|
| CI |
válasz |
2007.07.09. 20:14 (68367) |
| Bognár asszem. |
|
|
| costacurta |
válasz |
2007.07.09. 20:11 (68366) |
| Kiről is van volt szó ?? |
|
|
| Peet80 |
válasz |
2007.07.09. 19:58 (68365) |
Ezek után én már tényleg nem tudok elhinni semmit!
Hajrá Vidi! |
|
|
| mötley crüe |
válasz |
2007.07.09. 19:53 (68364) |
| Fehérvár tv 19-orai hiradásában azt ecsetelték hogy jövö héten hétfön lesz rendkivüli tadgyülés amin már érdemi döntést kell hozni! A játékosok közül sitku-simek-koller-farkas-palásti/akinek csak szóbeli megállapodása van/ kivárják a jövöhét hétföt,mig magasföldi nem tudott várni és aláirt a honvédhoz!/kár érte/De a vezetök kijelentették hogy az elsö bajnokicím megszerzése a cél. Ez hangzott el a fehérvár tv sport müsorában! |
|
[1] ... [30826] [30827] [30828] [30829] 30830 [30831] [30832] [30833] [30834] [30835] ... [30937]
(Új hozzászóláshoz lépj be)