[1] ... [30830] [30831] [30832] [30833] 30834 [30835] [30836] [30837] [30838] [30839] ... [30937]
(Új hozzászóláshoz lépj be)
| cica |
válasz |
2007.07.09. 15:31 (68317) |
| Tisztában vagyok a magánügy fogalmával és minden esetben tiszteletben is tartom,de vannak összeférhetetlen dolgok. Ha tudnád hogy ki a főnöke lehet hogy úgy éreznéd tényleg a fórumra tartozik |
|
|
| (névtelen) |
válasz |
2007.07.09. 15:29 (68316) |
| ??? |
|
|
| terepi |
válasz |
2007.07.09. 15:27 (68315) |
| Ni-ni gl nevet változtatott! |
|
|
| challo |
válasz |
2007.07.09. 15:26 (68314) |
| ebben az a nevetséges h a fagyinak -2,2 milliárd adóságga van,minket meg 10 millióért felszámolnak... |
|
| SZEVI |
válasz |
2007.07.09. 15:25 (68313) |
| Te olyan okos vagy társasági jog terén. Neked külön nem is kell elmagyarázni, hogy egy ügyvezető milyen módszerekkel tud élni a neki nem tetsző tulajdonsok felé (főleg, ha ilyen komoly ember fogja a kezét, mint aki...). |
|
|
| str00 |
válasz |
2007.07.09. 15:24 (68312) |
Na, most már nyilvánvalóvá vált hogy vki/vkik tönkre akarja/akarják tenni a fehérvári labdarúgást. De kinek lehet ez az érdeke???
Csak nem még mindíg a frainak próbálnak helyet teremteni az nb1-ben?
|
|
| Roli |
válasz |
2007.07.09. 15:22 (68311) |
Ne védd már azt a majmot!!!
Mivel a Gál az ügyvezető igazgató,neki kutya kötelessége rendben összehívni a kft taggyűlést,ami nem történt meg!!A kkistulajok is úgyanugy benne vannak,de annak a majomnak van a kezében az összes hatalom(neki kellene írányítania a dolgokat)!!!! |
|
|
| west |
válasz |
2007.07.09. 15:21 (68310) |
| Szevi, te voltál ott én bízok benned úgy is, hogy még soha életemben nem ismertelek meg személyesen. Ha te, aki a VIDI-ért illetve a szurkolókért annyit tesz azt mondod, hogy Sz.T-ben még lehet remény, akkor legyen úgy. Remélem az élet is igazolni fog, hogy megérdemli a bizalmat. De azért az mindenesetre érdekes és megdöbbentő, hogy ma Magyarországon egy Kft többségi tulajdonosa megegyezik egy adás-vételi ügyben egy másik személlyel és ezután még hónapokig nem történik valós, cégbíróságon is elismert tulajdon bejegyzés. Szerintem mindenképpen megérdemelne a közvélemény pár szót a jelenlegi elvileg többségi tulajdonostól, hogy vajon ez miért alakult így, gondolom, hogy nem az ő hibája, de biztosan tudja, hogy ki tehet róla. Na meg persze utána simán lehetne perelni is a hibázókat, ha meri értékvesztés és hasonló dolgok miatt (nem vagyok jogi szaki, de szerintem biztosan kivitelezhető lenne)... |
|
|
| Kcs |
válasz |
2007.07.09. 15:20 (68309) |
Szerinted hány %-os tulajdonrésze van a Gálnak?
Ezt a helyzetet azok a kistulajdonosok idézték elő, akik akadályozni, rombolni jól tudnak, de építeni nem.
A szurkolók haragját feléjük kellene irányítani. |
|
|
| SZEVI |
válasz |
2007.07.09. 15:20 (68308) |
| És benned van annyi gerinc, hogy végre felhívj telefonon? |
|
|
| daneee |
válasz |
2007.07.09. 15:19 (68307) |
| ölJük... bocsi |
|
|
| daneee |
válasz |
2007.07.09. 15:17 (68306) |
| mennyiért lehet felfogadni egy bérgyilkost...? Vagy saját kézzel ölkük meg ezt a patkányt? :@ |
|
| Vjacheslav |
válasz |
2007.07.09. 15:16 (68305) |
| Majd szerdán játszik a sóstón, csak nem nálunk :( |
|
|
| VIDSZURKOLO |
válasz |
2007.07.09. 15:15 (68304) |
| A nemfizető kis tulajdonosok is jelen voltak? |
|
|
| challo |
válasz |
2007.07.09. 15:14 (68303) |
| aztán jön a szökés:D |
|
[1] ... [30830] [30831] [30832] [30833] 30834 [30835] [30836] [30837] [30838] [30839] ... [30937]
(Új hozzászóláshoz lépj be)