Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Szóljon bele!
Fórum » Fórum - Magyar » Szóljon bele!Súgó


464050 hozzászólás 30937 lapon Rendezés:

[1] ... [30830] [30831] [30832] [30833] 30834 [30835] [30836] [30837] [30838] [30839]  ... [30937]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

cica válasz |  2007.07.09. 15:31  (68317)
Tisztában vagyok a magánügy fogalmával és minden esetben tiszteletben is tartom,de vannak összeférhetetlen dolgok. Ha tudnád hogy ki a főnöke lehet hogy úgy éreznéd tényleg a fórumra tartozik


(névtelen) válasz |  2007.07.09. 15:29  (68316)
???


terepi válasz |  2007.07.09. 15:27  (68315)
Ni-ni gl nevet változtatott!


challo válasz |  2007.07.09. 15:26  (68314)
ebben az a nevetséges h a fagyinak -2,2 milliárd adóságga van,minket meg 10 millióért felszámolnak...


SZEVI válasz |  2007.07.09. 15:25  (68313)
Te olyan okos vagy társasági jog terén. Neked külön nem is kell elmagyarázni, hogy egy ügyvezető milyen módszerekkel tud élni a neki nem tetsző tulajdonsok felé (főleg, ha ilyen komoly ember fogja a kezét, mint aki...).


str00 válasz |  2007.07.09. 15:24  (68312)
Na, most már nyilvánvalóvá vált hogy vki/vkik tönkre akarja/akarják tenni a fehérvári labdarúgást. De kinek lehet ez az érdeke???
Csak nem még mindíg a frainak próbálnak helyet teremteni az nb1-ben?


Roli válasz |  2007.07.09. 15:22  (68311)
Ne védd már azt a majmot!!!
Mivel a Gál az ügyvezető igazgató,neki kutya kötelessége rendben összehívni a kft taggyűlést,ami nem történt meg!!A kkistulajok is úgyanugy benne vannak,de annak a majomnak van a kezében az összes hatalom(neki kellene írányítania a dolgokat)!!!!


west válasz |  2007.07.09. 15:21  (68310)
Szevi, te voltál ott én bízok benned úgy is, hogy még soha életemben nem ismertelek meg személyesen. Ha te, aki a VIDI-ért illetve a szurkolókért annyit tesz azt mondod, hogy Sz.T-ben még lehet remény, akkor legyen úgy. Remélem az élet is igazolni fog, hogy megérdemli a bizalmat. De azért az mindenesetre érdekes és megdöbbentő, hogy ma Magyarországon egy Kft többségi tulajdonosa megegyezik egy adás-vételi ügyben egy másik személlyel és ezután még hónapokig nem történik valós, cégbíróságon is elismert tulajdon bejegyzés. Szerintem mindenképpen megérdemelne a közvélemény pár szót a jelenlegi elvileg többségi tulajdonostól, hogy vajon ez miért alakult így, gondolom, hogy nem az ő hibája, de biztosan tudja, hogy ki tehet róla. Na meg persze utána simán lehetne perelni is a hibázókat, ha meri értékvesztés és hasonló dolgok miatt (nem vagyok jogi szaki, de szerintem biztosan kivitelezhető lenne)...


Kcs válasz |  2007.07.09. 15:20  (68309)
Szerinted hány %-os tulajdonrésze van a Gálnak?

Ezt a helyzetet azok a kistulajdonosok idézték elő, akik akadályozni, rombolni jól tudnak, de építeni nem.

A szurkolók haragját feléjük kellene irányítani.


SZEVI válasz |  2007.07.09. 15:20  (68308)
És benned van annyi gerinc, hogy végre felhívj telefonon?


daneee válasz |  2007.07.09. 15:19  (68307)
ölJük... bocsi


daneee válasz |  2007.07.09. 15:17  (68306)
mennyiért lehet felfogadni egy bérgyilkost...? Vagy saját kézzel ölkük meg ezt a patkányt? :@


Vjacheslav válasz |  2007.07.09. 15:16  (68305)
Majd szerdán játszik a sóstón, csak nem nálunk :(


VIDSZURKOLO válasz |  2007.07.09. 15:15  (68304)
A nemfizető kis tulajdonosok is jelen voltak?


challo válasz |  2007.07.09. 15:14  (68303)
aztán jön a szökés:D


[1] ... [30830] [30831] [30832] [30833] 30834 [30835] [30836] [30837] [30838] [30839]  ... [30937]

(Új hozzászóláshoz lépj be)