[1] ... [30832] [30833] [30834] [30835] 30836 [30837] [30838] [30839] [30840] [30841] ... [30937]
(Új hozzászóláshoz lépj be)
| Peet80 | válasz | 2007.07.09. 14:53 (68289) |
| De nem ám Roli! Sajnos így menek a dolgok nálunk...:(
|
|
| Roli | válasz | 2007.07.09. 14:50 (68288) |
| Nem úgy volt,hogy kedden hatkor lesz az edzőmeccs a Vasas ellen???
Baszki megint sikerült egy tárgyalást végigcsinálniuk,hogy nem volt normális,érdemleges döntés!!!Ez hihetetlen... vagy ezen már meg se kéne lepődnőm!!!??? |
|
| VIDSZURKOLO | válasz | 2007.07.09. 14:49 (68287) |
| Azért mert rendes családapa azért nem! | |
| Full_Man | válasz | 2007.07.09. 14:45 (68286) |
| basszus.....:D
ez azért dúrva Szevi rendes családapa! Győző! ... én kérek elnézést! :D:D |
|
| VIDSZURKOLO | válasz | 2007.07.09. 14:38 (68285) |
| Lehet hogy a Győző nem ke.élte meg, az a baja. | |
| Pete | válasz | 2007.07.09. 14:37 (68284) |
| Bár nem nekem válaszoltál, de engedd meg hogy erre reagáljak.
Szerintem ez nem azon múlik hogy mennyi vér van a pucájában. Úgy gondolom ez a kérdés nem tartozik a fórumra. Ha valakit érdekel (sztem) odabbalag Győzőhöz kedden, vagy a Kvár elleni meccsünkön, és emgkérdezi tőle. Ha az illetőre tartoik, akkor úgyis el fogja árulni. De én pl tudom hogy rám nem tartozik. Amíg Ő nem érdeklődik az én fizetésem mibenléte felől, addig én milyen alapon érdeklődjek az ő forrása felől??? Persze, lehet hogy ez neked nem számít (mmint hogy magánügy), de a többségnek véleményem szerint igen. |
|
| Raon | válasz | 2007.07.09. 14:36 (68283) |
| Dehogynem kevered. Aki ismeri Győzőt, az tudja, hogy ez hülyeség. Egyszerűen szánalmas vagy. | |
| Full_Man | válasz | 2007.07.09. 14:34 (68282) |
| hehe...
remélem Szevi is személyesen ismeri cica nicken fórumózó "fórumtársunkat" |
|
| cica | válasz | 2007.07.09. 14:30 (68281) |
| nem én keverem a szart csak hagyok a Győzőnek időt hátha van annyi vér a pucájában hogy Ő mondja meg | |
| Pete | válasz | 2007.07.09. 14:30 (68280) |
| Neked türelem tornaterem. Még nicns vége a taggyűlésnek.
Többiektől azért megkérdezem, elkezdték egyáltalán??? :D |
|
| márk,RBD | válasz | 2007.07.09. 14:29 (68279) |
| Kisrocsó,Kisrocsó...A helyesírásodon is lenne még mit javítani!
A hozzászólásaid érdemi értékelésébe meg bele sem akarok kezdeni. |
|
| Pete | válasz | 2007.07.09. 14:28 (68278) |
| cica, névtelenségbe burkolózva gyanusítasz? Ha már elengedsz egy ilyen megjegyzést (amit, hozzáteszem a többség nem vesz komolyan, mert személyesen ismerjük Győzőt és a klubbért tett dolgai többségét) ugyan vállald fel a nevedet. | |
| Roli | válasz | 2007.07.09. 14:26 (68277) |
| Támogatom az összes olyan megnyilvánulást,amely Gál Laci eltávolodásához szükséges!!Azaz támogatom a tüntetést!!
Pfúúúúúúúj..és még volt képe az ns-ben azt nyilatkozni,hogy bajnok csapatunk lesz jövőre!!!! Én már azon se lepődnék meg ezek után,amit kisrocsó mondott,a fradis témában kapcsolatosan!!! UNDORÍTÓ EGY FÉREG!!! GÁL LÁSZLÓ=GAME OVER!!!!! |
|
| fcf14 | válasz | 2007.07.09. 14:22 (68275) |
| Fehérvár: szombat helyett hétfőn fogadják a Kaposvárt a nyitányon
Marijan Vlak csapata első hazai fellépésén az eredetileg kisorsolt július 28. helyett 30-án, hétfőn 20 órakor fogadja a Kaposvárt. Az időpont módosításra azért volt szükség, mert július 28-án és 29-én a Sóstói Stadion új atlétikai létesítményében rendezik meg a 102. atlétikai országos bajnokságot. Ezúttal nemcsak az atlétikai létesítményeket, hanem a labdarúgók öltözőit is igénybe veszik, hiszen mintegy 700 sportoló nevezett az országos bajnokságra. Egyébként taggyűlést tart a Fehérvár FC Kft. Mint korábban közöltük, a FETÉV-SZER Kft. ügyvezető igazgatója, Szauerwein Tivadar lett a labdarúgócsapatot működtető futballcég többségi tulajdonosa. Egy százalékot már bejegyzett a Fejér Megyei Cégbíróság a javára, a további bejegyzésekről viszont hétfőn dönt a kft. Fontos lenne, hogy a taggyűlésen érdemi döntések szülessenek, hiszen több labdarúgónak is lejárt a szerződése. Simek Péter, Farkas Balázs, Sitku Illés és további labdarúgók arra várnak, hogy végre felelős többségi tulajdonos legyen, akivel érdemben tárgyalhatnak a folytatásról, s aki adott esetben szerződést köt velük. A döntés elodázása esetén a fent sorolt játékosok és mindazok, akiknek nincs érvényes szerződésük, aligha várnak tovább, valószínűleg más csapathoz igazolnak. forrás: ns |
|
| costacurta | válasz | 2007.07.09. 14:18 (68272) |
| Taggyűlésről van valami esteleg ?? | |
[1] ... [30832] [30833] [30834] [30835] 30836 [30837] [30838] [30839] [30840] [30841] ... [30937]
(Új hozzászóláshoz lépj be)
Tabella




