Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Szóljon bele!
Fórum » Fórum - Magyar » Szóljon bele!Súgó


464052 hozzászólás 30937 lapon Rendezés:

[1] ... [30832] [30833] [30834] [30835] 30836 [30837] [30838] [30839] [30840] [30841]  ... [30937]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

Peet80 válasz |  2007.07.09. 14:53  (68289)
De nem ám Roli! Sajnos így menek a dolgok nálunk...:(


Roli válasz |  2007.07.09. 14:50  (68288)
Nem úgy volt,hogy kedden hatkor lesz az edzőmeccs a Vasas ellen???
Baszki megint sikerült egy tárgyalást végigcsinálniuk,hogy nem volt normális,érdemleges döntés!!!Ez hihetetlen...
vagy ezen már meg se kéne lepődnőm!!!???


VIDSZURKOLO válasz |  2007.07.09. 14:49  (68287)
Azért mert rendes családapa azért nem!


Full_Man válasz |  2007.07.09. 14:45  (68286)
basszus.....:D
ez azért dúrva
Szevi rendes családapa!

Győző! ... én kérek elnézést! :D:D


VIDSZURKOLO válasz |  2007.07.09. 14:38  (68285)
Lehet hogy a Győző nem ke.élte meg, az a baja.


Pete válasz |  2007.07.09. 14:37  (68284)
Bár nem nekem válaszoltál, de engedd meg hogy erre reagáljak.

Szerintem ez nem azon múlik hogy mennyi vér van a pucájában. Úgy gondolom ez a kérdés nem tartozik a fórumra. Ha valakit érdekel (sztem) odabbalag Győzőhöz kedden, vagy a Kvár elleni meccsünkön, és emgkérdezi tőle. Ha az illetőre tartoik, akkor úgyis el fogja árulni. De én pl tudom hogy rám nem tartozik. Amíg Ő nem érdeklődik az én fizetésem mibenléte felől, addig én milyen alapon érdeklődjek az ő forrása felől???

Persze, lehet hogy ez neked nem számít (mmint hogy magánügy), de a többségnek véleményem szerint igen.


Raon válasz |  2007.07.09. 14:36  (68283)
Dehogynem kevered. Aki ismeri Győzőt, az tudja, hogy ez hülyeség. Egyszerűen szánalmas vagy.


Full_Man válasz |  2007.07.09. 14:34  (68282)
hehe...
remélem Szevi is személyesen ismeri cica nicken fórumózó "fórumtársunkat"


cica válasz |  2007.07.09. 14:30  (68281)
nem én keverem a szart csak hagyok a Győzőnek időt hátha van annyi vér a pucájában hogy Ő mondja meg


Pete válasz |  2007.07.09. 14:30  (68280)
Neked türelem tornaterem. Még nicns vége a taggyűlésnek.

Többiektől azért megkérdezem, elkezdték egyáltalán??? :D


márk,RBD válasz |  2007.07.09. 14:29  (68279)
Kisrocsó,Kisrocsó...A helyesírásodon is lenne még mit javítani!
A hozzászólásaid érdemi értékelésébe meg bele sem akarok kezdeni.


Pete válasz |  2007.07.09. 14:28  (68278)
cica, névtelenségbe burkolózva gyanusítasz? Ha már elengedsz egy ilyen megjegyzést (amit, hozzáteszem a többség nem vesz komolyan, mert személyesen ismerjük Győzőt és a klubbért tett dolgai többségét) ugyan vállald fel a nevedet.


Roli válasz |  2007.07.09. 14:26  (68277)
Támogatom az összes olyan megnyilvánulást,amely Gál Laci eltávolodásához szükséges!!Azaz támogatom a tüntetést!!
Pfúúúúúúúj..és még volt képe az ns-ben azt nyilatkozni,hogy bajnok csapatunk lesz jövőre!!!!
Én már azon se lepődnék meg ezek után,amit kisrocsó mondott,a fradis témában kapcsolatosan!!!
UNDORÍTÓ EGY FÉREG!!!

GÁL LÁSZLÓ=GAME OVER!!!!!


fcf14 válasz |  2007.07.09. 14:22  (68275)
Fehérvár: szombat helyett hétfőn fogadják a Kaposvárt a nyitányon
Marijan Vlak csapata első hazai fellépésén az eredetileg kisorsolt július 28. helyett 30-án, hétfőn 20 órakor fogadja a Kaposvárt.

Az időpont módosításra azért volt szükség, mert július 28-án és 29-én a Sóstói Stadion új atlétikai létesítményében rendezik meg a 102. atlétikai országos bajnokságot. Ezúttal nemcsak az atlétikai létesítményeket, hanem a labdarúgók öltözőit is igénybe veszik, hiszen mintegy 700 sportoló nevezett az országos bajnokságra.

Egyébként taggyűlést tart a Fehérvár FC Kft. Mint korábban közöltük, a FETÉV-SZER Kft. ügyvezető igazgatója, Szauerwein Tivadar lett a labdarúgócsapatot működtető futballcég többségi tulajdonosa. Egy százalékot már bejegyzett a Fejér Megyei Cégbíróság a javára, a további bejegyzésekről viszont hétfőn dönt a kft.

Fontos lenne, hogy a taggyűlésen érdemi döntések szülessenek, hiszen több labdarúgónak is lejárt a szerződése. Simek Péter, Farkas Balázs, Sitku Illés és további labdarúgók arra várnak, hogy végre felelős többségi tulajdonos legyen, akivel érdemben tárgyalhatnak a folytatásról, s aki adott esetben szerződést köt velük. A döntés elodázása esetén a fent sorolt játékosok és mindazok, akiknek nincs érvényes szerződésük, aligha várnak tovább, valószínűleg más csapathoz igazolnak.

forrás: ns


costacurta válasz |  2007.07.09. 14:18  (68272)
Taggyűlésről van valami esteleg ??


[1] ... [30832] [30833] [30834] [30835] 30836 [30837] [30838] [30839] [30840] [30841]  ... [30937]

(Új hozzászóláshoz lépj be)