Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Szóljon bele!
Fórum » Fórum - Magyar » Szóljon bele!Súgó


464052 hozzászólás 30937 lapon Rendezés:

[1] ... [30879] [30880] [30881] [30882] 30883 [30884] [30885] [30886] [30887] [30888]  ... [30937]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

Gé22 válasz |  2007.06.25. 22:45  (67528)
És ha úgy nézzük, Gál kötötte le... :D


CI válasz |  2007.06.25. 22:18  (67527)
Horváth Feri csapatával játszunk majd :)


Gé22 válasz |  2007.06.25. 22:11  (67526)
Amiért nem játszunk Sitku, Tóth Balázs, Tudor, Schwarz, Horváth Feri és Györök csapatával sem...


zsomi válasz |  2007.06.25. 20:55  (67525)
Nagy Lajosról annyit lehet tudni hogy három magyar klub érdeklődik iránta, és azt mondta hogy két három napon belül eldől hol folytatja a pályafutását!


Roli válasz |  2007.06.25. 20:27  (67524)
HA kölcsön ad valakit,hogy juthna pénzhez??Max úgy,hogy nem kell fizetni Dodi fizetését!!!


VIDSZURKOLO válasz |  2007.06.25. 19:42  (67523)
A tisztelt G.L. miért nem tudott le kötni egy meccset a Mattesburg-gal mikor el adta nekik a Csizit?


vitya79 válasz |  2007.06.25. 19:14  (67522)
Ha kölcsön adja akkor pénzhez jut , ha nem van egy játékosa aki valahol máshol érzi jol magát ,de ha sopron városába lép nem ugy megy a foci mint itthon.


vidi2 válasz |  2007.06.25. 19:08  (67521)
Úgy tudom egy infobol hogy NAGY LAJOS csütörtöktöl a vidiben kezdi az edzéseket! Csütörtöktöl a mi játékosunk! Szurkolotársaim ha valaki meg tudja erösíteni biztos infobol irjon!


Roli válasz |  2007.06.25. 16:03  (67516)
Ha ez így van,akkor van esély rá,de,ámbár ha belegondolok,ha x millió forintért kivásárolok valakit,hát nagyon jó lelkemnek kéne lennie,hogy most meg kölcsön adjam...


foci3 válasz |  2007.06.25. 15:54  (67515)
Szerintem Vizer kivásárolta őt a Liberecből, úgyhogy most ő adhatja kölcsönbe is. Én így emlékszem.


Roli válasz |  2007.06.25. 15:37  (67513)
Csak jó lenne tudni,hogy Dodinak kinél van a játékengedélye,mer én úgy emlékszem,de nem vagyok 100%-ékig biztos benne,hogy őt csak kölcsön vették Vizerék a cseh csapatától!!!


foci3 válasz |  2007.06.25. 15:25  (67510)
Nem kizárt, hogy Dodi kölcsönben a Vidinél folytatja pályafutását.
Azért így már más, ugye!


Roli válasz |  2007.06.25. 15:18  (67509)
Nem dehogyis ezt nem neked cimeztem,hanem azoknak akik baszták kifizetni az 500ft-ét,és kintről az útról nézték a meccset!


irimiás válasz |  2007.06.25. 14:44  (67508)
Ez azért is nehezen érthető, mert ugye itt készül heteken át, aztán szépen visszemegy Sopronba, s a vidi ellen elég lesz őt megkérdezniük, hogy képben legyenek az ellenfélből... S hálából tán ő maga is hint nekünk egyet...


costacurta válasz |  2007.06.25. 14:25  (67507)
Most nekem mondod? Sajnos én nem tudtam kimenni


[1] ... [30879] [30880] [30881] [30882] 30883 [30884] [30885] [30886] [30887] [30888]  ... [30937]

(Új hozzászóláshoz lépj be)