[1] ... [30879] [30880] [30881] [30882] 30883 [30884] [30885] [30886] [30887] [30888] ... [30937]
(Új hozzászóláshoz lépj be)
| Gé22 |
válasz |
2007.06.25. 22:45 (67528) |
| És ha úgy nézzük, Gál kötötte le... :D |
|
|
| CI |
válasz |
2007.06.25. 22:18 (67527) |
| Horváth Feri csapatával játszunk majd :) |
|
|
| Gé22 |
válasz |
2007.06.25. 22:11 (67526) |
| Amiért nem játszunk Sitku, Tóth Balázs, Tudor, Schwarz, Horváth Feri és Györök csapatával sem... |
|
|
| zsomi |
válasz |
2007.06.25. 20:55 (67525) |
Nagy Lajosról annyit lehet tudni hogy három magyar klub érdeklődik iránta, és azt mondta hogy két három napon belül eldől hol folytatja a pályafutását!
|
|
| Roli |
válasz |
2007.06.25. 20:27 (67524) |
| HA kölcsön ad valakit,hogy juthna pénzhez??Max úgy,hogy nem kell fizetni Dodi fizetését!!! |
|
|
| VIDSZURKOLO |
válasz |
2007.06.25. 19:42 (67523) |
| A tisztelt G.L. miért nem tudott le kötni egy meccset a Mattesburg-gal mikor el adta nekik a Csizit? |
|
| vitya79 |
válasz |
2007.06.25. 19:14 (67522) |
| Ha kölcsön adja akkor pénzhez jut , ha nem van egy játékosa aki valahol máshol érzi jol magát ,de ha sopron városába lép nem ugy megy a foci mint itthon. |
|
| vidi2 |
válasz |
2007.06.25. 19:08 (67521) |
| Úgy tudom egy infobol hogy NAGY LAJOS csütörtöktöl a vidiben kezdi az edzéseket! Csütörtöktöl a mi játékosunk! Szurkolotársaim ha valaki meg tudja erösíteni biztos infobol irjon! |
|
| Roli |
válasz |
2007.06.25. 16:03 (67516) |
| Ha ez így van,akkor van esély rá,de,ámbár ha belegondolok,ha x millió forintért kivásárolok valakit,hát nagyon jó lelkemnek kéne lennie,hogy most meg kölcsön adjam... |
|
|
| foci3 |
válasz |
2007.06.25. 15:54 (67515) |
| Szerintem Vizer kivásárolta őt a Liberecből, úgyhogy most ő adhatja kölcsönbe is. Én így emlékszem. |
|
|
| Roli |
válasz |
2007.06.25. 15:37 (67513) |
| Csak jó lenne tudni,hogy Dodinak kinél van a játékengedélye,mer én úgy emlékszem,de nem vagyok 100%-ékig biztos benne,hogy őt csak kölcsön vették Vizerék a cseh csapatától!!! |
|
|
| foci3 |
válasz |
2007.06.25. 15:25 (67510) |
Nem kizárt, hogy Dodi kölcsönben a Vidinél folytatja pályafutását.
Azért így már más, ugye! |
|
|
| Roli |
válasz |
2007.06.25. 15:18 (67509) |
| Nem dehogyis ezt nem neked cimeztem,hanem azoknak akik baszták kifizetni az 500ft-ét,és kintről az útról nézték a meccset! |
|
|
| irimiás |
válasz |
2007.06.25. 14:44 (67508) |
| Ez azért is nehezen érthető, mert ugye itt készül heteken át, aztán szépen visszemegy Sopronba, s a vidi ellen elég lesz őt megkérdezniük, hogy képben legyenek az ellenfélből... S hálából tán ő maga is hint nekünk egyet... |
|
|
| costacurta |
válasz |
2007.06.25. 14:25 (67507) |
| Most nekem mondod? Sajnos én nem tudtam kimenni |
|
|
[1] ... [30879] [30880] [30881] [30882] 30883 [30884] [30885] [30886] [30887] [30888] ... [30937]
(Új hozzászóláshoz lépj be)