Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Szóljon bele!
Fórum » Fórum - Magyar » Szóljon bele!Súgó


464050 hozzászólás 30937 lapon Rendezés:

[2] [3] [4] [5] [6]  ... [30937]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

gambler válasz |  2026.06.05. 22:56  (534246)
Valahogy nem vagyok meglepve...


hcsilla válasz |  2026.06.05. 22:27  (534245)
Nem baj, majd kiírnak egy újabb pályázatot, az úgyis jól megy.


zsolee válasz |  2026.06.05. 20:45  (534244)
Lesz magabiztos kapusunk vagy marad a bizonytalan Kemenes kapuban és két bizonytalan fiatal a mezőnyben?


FurcsaGyőző válasz |  2026.06.05. 20:44  (534243)
Egy fiatalpercestől inkább, mint Kemenestől, nem ?


1941VIDI válasz |  2026.06.05. 20:36  (534242)
Nagy Dominik mindegyik igaz rá.
Hegedűs talán
Kocsis Gergő kap egy újabb éves szerződést talán.


Vjacheslav válasz |  2026.06.05. 20:03  (534241)
Hát még minig jobb két bizonytalanabb a mezőnyben, mint egy a kapuban.


zsolee válasz |  2026.06.05. 18:53  (534240)
"sőt egyikük szerepelt a felnőtt nemzeti csapatban is, hárman pedig légiósként jelentős rutint szereztek külföldi élvonalbeli bajnokságokban."

Ők kik lehetnek?


1941VIDI válasz |  2026.06.05. 18:48  (534239)
Na de mi a jobb 2 fiatalperces a mezőnyben,ami néha kettős emberhátrány is lehet néha, látható volt tavaly mikor az ellenfél direkt a fiatalokra játszott mindent. Ki is kaptunk ez miatt. Szóval nagyon sakkozni kell majd velük. Mondjuk nekünk is lehet ezekre a pontokra majd nyomást gyakorolni tudatos játék elemekkel.


Vjacheslav válasz |  2026.06.05. 18:40  (534238)
Fiatalpercesnek jó, de nem, ha feljutásért megyünk.


1941VIDI válasz |  2026.06.05. 18:31  (534237)
Petroff ha 2006 os beleszámít a fiatalperces szabályba, ingyen hozható lenne most nyáron elvileg. Végig védte szinte a tavalyi évet Nb2ben a Bvscnel


1941VIDI válasz |  2026.06.05. 18:29  (534236)
Nagy Dominik is új pletyka


Vjacheslav válasz |  2026.06.05. 18:01  (534235)
Ez már inkább lenne az a vonal, amiről szó van, ha nem is pontosan ezekkel a nevekkel, mert nem jelenlegi játékosokról szólt a hír.


1941VIDI válasz |  2026.06.05. 17:17  (534234)
Zsótér is volt U21-es :)


1941VIDI válasz |  2026.06.05. 17:16  (534233)
Kihagytam még a pletykált Cipf és Holdampf neveket, aki talán még egy próbát megérne Ódor volt játékosunk , Bocskay ex honvédos és ex-kecsó, Petroff belefér még a fiatalpercbe? , Ő is szabad lesz a nyártól.


fuller válasz |  2026.06.05. 17:10  (534232)
Hegedűs volt u21-es. A taknyoknak lőtt fél pályás gólja még most is könnyet csal a szemembe, de ha Virágh b@szogatva volt a gyorsasága miatt, akkor … :)


[2] [3] [4] [5] [6]  ... [30937]

(Új hozzászóláshoz lépj be)