1 [2] [3] [4] [5] [6] ... [30937]
(Új hozzászóláshoz lépj be)
| gambler |
válasz |
2026.06.05. 22:56 (534246) |
| Valahogy nem vagyok meglepve... |
|
|
| hcsilla |
válasz |
2026.06.05. 22:27 (534245) |
| Nem baj, majd kiírnak egy újabb pályázatot, az úgyis jól megy. |
|
|
| zsolee |
válasz |
2026.06.05. 20:45 (534244) |
| Lesz magabiztos kapusunk vagy marad a bizonytalan Kemenes kapuban és két bizonytalan fiatal a mezőnyben? |
|
|
| FurcsaGyőző |
válasz |
2026.06.05. 20:44 (534243) |
| Egy fiatalpercestől inkább, mint Kemenestől, nem ? |
|
|
| 1941VIDI |
válasz |
2026.06.05. 20:36 (534242) |
Nagy Dominik mindegyik igaz rá.
Hegedűs talán
Kocsis Gergő kap egy újabb éves szerződést talán.
|
|
|
| Vjacheslav |
válasz |
2026.06.05. 20:03 (534241) |
| Hát még minig jobb két bizonytalanabb a mezőnyben, mint egy a kapuban. |
|
|
| zsolee |
válasz |
2026.06.05. 18:53 (534240) |
"sőt egyikük szerepelt a felnőtt nemzeti csapatban is, hárman pedig légiósként jelentős rutint szereztek külföldi élvonalbeli bajnokságokban."
Ők kik lehetnek? |
|
|
| 1941VIDI |
válasz |
2026.06.05. 18:48 (534239) |
| Na de mi a jobb 2 fiatalperces a mezőnyben,ami néha kettős emberhátrány is lehet néha, látható volt tavaly mikor az ellenfél direkt a fiatalokra játszott mindent. Ki is kaptunk ez miatt. Szóval nagyon sakkozni kell majd velük. Mondjuk nekünk is lehet ezekre a pontokra majd nyomást gyakorolni tudatos játék elemekkel. |
|
|
| Vjacheslav |
válasz |
2026.06.05. 18:40 (534238) |
| Fiatalpercesnek jó, de nem, ha feljutásért megyünk. |
|
|
| 1941VIDI |
válasz |
2026.06.05. 18:31 (534237) |
| Petroff ha 2006 os beleszámít a fiatalperces szabályba, ingyen hozható lenne most nyáron elvileg. Végig védte szinte a tavalyi évet Nb2ben a Bvscnel |
|
|
| 1941VIDI |
válasz |
2026.06.05. 18:29 (534236) |
| Nagy Dominik is új pletyka |
|
|
| Vjacheslav |
válasz |
2026.06.05. 18:01 (534235) |
| Ez már inkább lenne az a vonal, amiről szó van, ha nem is pontosan ezekkel a nevekkel, mert nem jelenlegi játékosokról szólt a hír. |
|
|
| 1941VIDI |
válasz |
2026.06.05. 17:17 (534234) |
Zsótér is volt U21-es :)
|
|
|
| 1941VIDI |
válasz |
2026.06.05. 17:16 (534233) |
| Kihagytam még a pletykált Cipf és Holdampf neveket, aki talán még egy próbát megérne Ódor volt játékosunk , Bocskay ex honvédos és ex-kecsó, Petroff belefér még a fiatalpercbe? , Ő is szabad lesz a nyártól. |
|
|
| fuller |
válasz |
2026.06.05. 17:10 (534232) |
| Hegedűs volt u21-es. A taknyoknak lőtt fél pályás gólja még most is könnyet csal a szemembe, de ha Virágh b@szogatva volt a gyorsasága miatt, akkor … :) |
|
|
1 [2] [3] [4] [5] [6] ... [30937]
(Új hozzászóláshoz lépj be)