Tabella
 
1. Honvéd 21  48
2. Vasas
21
 46
3. Kecskemét 21  36
4. Mezőkövesd 21  36
5. Csákvár 21  33
6. VIDEOTON 21  31
7. Karcag 21  31
8. BVSC 21  30
9. Szeged 21
 28

10.

Kozármisleny 21  28
11. Tiszakécske 21  26

12.

Ajka

21

 25

13. Békéscsaba 21  22
14. Budafok 21  21
15. Szentlőrinc 21  20
16. Soroksár 21  19
  részletes tabella    
 
 Bejelentkezés
Biztosított az FC Fehérvár további működése
Ma este megszületett a megállapodás a játékosok, edzők és az önkormányzat, illetve a Mátra Holding Rt között, így a tavaszi szezonban biztosított az FC Fehérvár működése és első osztályú tagsága.
 


Ma délután 16 órakor érkezett meg a Sóstói stadionba Dr Szelier András alpolgármester, Pénzes Mihály frakcióvezető és Dr Nagy László közgazdasági igazgató, s velük érkezett a Mátra Holding Rt három munkatársa is. Azonnal megkezdték a tárgyalásokat a játékosokkal és az edzői karral a stadion tárgyalójában. Bó félórás egyezkedést követően a csapat minden tagja az öltözőbe vonult, ahol egységesen úgy döntöttek, hogy a másik fél ajánlatát, amely az adósságrendezésre vonatkozott, nem fogadja el. Újabb fél órát követően az önkormányzat és a Holding képviselői vonultak félre egy irodába, majd ezt követően ismét tárgyaltak a csapattal. Este nyolc óra tájban végre felszállt a füst és rögtönzött sajtótájékoztatóra került sor.
Dr Nagy László és Pénzes Mihály közölte, hogy sorsfordulónak minősíthető ez a nap, hiszen a játékosok és az edzők, valamint a vezetők nagyon nagy engedményt tettek, lemondtak mind a 2004-es, mind pedig a 2005-ös javadalmazásuk jó részéről, így a nyárig a Kft működtetése és a fizetések folyósítása megoldottá vált.
Időközben a törvényes rend helyreállítása érdekében a gazdasági társaság könyvelése és könyvvizsgálói tevékenysége is újra megoldott.
Legfőbb eredményként az jelezték, hogy minden részletben sikerült megállapodni a játékosokkal, így ők már holnap hozzájutnak a kialkudott összeghez.
Mindezzel párhuzamosan folyhatnak tárgyalások újabb befektetőkkel, de az önkormányzat kőkemény garanciákat vár az esetleges jelentkezőktől.
2005. március 18-án újabb Kft taggyűlésre kerül majd sor, amelyen a Felügyelő Bizottság tagjai is jelen lesznek.
2005.03.10. 21:46
 
Vissza    Nyomtatás