Tabella
 
1. Vasas 28 61
2. Honvéd
28
56
3. Kecskemét 28 48
4. Mezőkövesd 28 46
5. Kozármisleny 28 42
6. Csákvár 28 40
7. VIDEOTON 28 39
8. BVSC 28 37
9. Karcag 28
35

10.

Ajka 28 33
11. Szeged 28 33

12.

Tiszakécske*

28

32

13. Soroksár 28 30
14. Szentlőrinc 28 27
15. Budafok 28 25
16. Békéscsaba 28 25
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Sikerült a visszavágás

 

FC Fehérvár - NK Međimurje Čakovec 3-0 (1-0)

Rekkenő hőség fogata a csapatokat és a mérkőzésre kilátogató mintegy négyszáz nézőt a Sóstói Stadionban. A nagy meleg rányomta a bélyegét a meccsre, hiszen elég lagymatag játékkal kezdtek a csapatok.

 
A legkorábban Mario Bozic ébredt a kilencedik percben, amikor 30 méterről lövésre szánta el magát és a labda a kapu bal felső sarkába vágódott a meglepett horvát kapus mellett. (1-0) Mindkét oldalon sikerült további helyzeteket kidolgozni, ám gól már nem született az első félidőben. Hiába rúgott büntetőt a Cakovec, Sebők bravúrral védett.
PICT2457.jpg
A második félidőre már a megerősített Vidi futott ki és már szokásos lendületesebb játékot produkált. Az 50. percben Simek jobb oldali beadását, Sitku védője passzolta a hálóba. (2-0) Tíz perccel később Vayer lövése pattant ki a kapufáról. A 64. perc tájékán csodálatos szabadrúgás kombinációt láthatott a nagyérdemű publikum. Bozic jobb oldalról ívelt a 16-os ball oldali csücskénél helyezkedő Vayer elé, aki némi igazítás után a bal alsóba bombázott. (3-0) A mérkőzéshez tartozik, hogy a 90 perc alatt sok és durva szabálytalanságot követett el a horvát csapat.
PICT2449.jpg
Valószínűleg csak ezzel próbálták megfogni a frissebb és jobb futballt játszó FC Fehérvárt.

FC Fehérvár: Sebők (Kobetic) - Vadász, (Latteinstein) Baranyai, Horváth, (Koller) Mohl - Nagy, (Simek) Bozic, (Csobánki) Kocsis, (Farkas) Palásthy (Sitku) - Dajic, (Dvéri) Vayer (Pálfi)

Egyetlen felkészülési mérkőzés maradt hátra, szerdán 18 órától a Mór együttese érkezik a Sóstói Stadionba.
A Vidi július 23.-án kezdi meg a bajnoki szezont az MTK otthonában. Nagy kérdés, hogy melyik csapat és milyen célokért fog küzdeni. Ez hétfőn remélhetőleg megoldódik a Kft taggyűlésén.
2007.07.14. 21:16
 
Vissza    Nyomtatás