Tabella
 
1. VIDEOTON 1 3
2. Gyirmót
1
 3
3. Ajka 1  3
4. DVTK 1  3
5. Soroksár 1  3
6. Szentlőrinc 1  1
7. Szeged 1  1
8. Karcag 1  1
9. Tiszakécske 1
 1

10.

BVSC 1  1
11. Kazincbarcika 1  1

12.

Nagykanizsa

1

 0

13. Mezőkövesd 1  0
14. Kecskemét 1  0
15. Csákvár 1  0
16. Kozármisleny 1  0
  részletes tabella    
  
 Bejelentkezés
Bekő Balázs: Igenis van esélyünk továbbjutni!

Bekő Balázs az új szakmai stábbal került az első csapat edzőinek sorába és a tőle már megszokott lelkesedéssel vetette bele magát a munkába. Tudjuk azt, hogy minden alkalommal a győzelemre törekszik, ezért vele beszélgettünk a csütörtöki mérkőzés esélyeiről.

 

Mit gondolsz, mekkora esélye van a Vidinek a továbbjutáshoz?

A Debrecen eléggé rapszodikusan teljesít a tavaszi idényben és igazán ebből nem ítélhető meg egyértelműen, hogy vajon a bajnoki, a Magyar Kupa, vagy a Liga Kupa a fontos számukra. Az világos, hogy az első mérkőzés eredményének tudatában, nekik támadniuk és mindenképpen gólt kell lőniük, ha tovább akarnának jutni. Márpedig biztos, hogy a legjobb négy között szeretnék várni a folytatást. Ez a fajta játék pedig nekünk kedvezhet.

Szükséges-e gólt szereznünk a sikerhez?

Akár góllal, akár gól nélkül, de mindent megteszünk a siker érdekében. Úgy érzem, hogy vagyunk annyira egységesek, hogy ez sikerüljön.

Tudjuk, hogy speciális helyzetben vagy, ugyanis a feleséged bármikor szülhet. Mindenképpen elutazol Debrecenbe?

Amennyiben az indulásig nincs még jel az utód érkezésére, akkor igen. Ellenkező esetben a kórházban töltöm a délutánt.

2008.03.26. 15:12
 
Vissza    Nyomtatás