Tabella
 
1. Honvéd 21  48
2. Vasas
21
 46
3. Kecskemét 21  36
4. Mezőkövesd 21  36
5. Csákvár 21  33
6. VIDEOTON 21  31
7. Karcag 21  31
8. BVSC 21  30
9. Szeged 21
 28

10.

Kozármisleny 21  28
11. Tiszakécske 21  26

12.

Ajka

21

 25

13. Békéscsaba 21  22
14. Budafok 21  21
15. Szentlőrinc 21  20
16. Soroksár 21  19
  részletes tabella    
 
 Bejelentkezés
Videoton FC - Spartak Zlatibor Voda 1-1 (0-1)
Döntetlen az első hazai edzőmérkőzésünkön 
 
 
Nulla fok körüli hőmérséklet, szikrázó napsütés és kifogástalan talajú pálya fogadta a mai edzőmérkőzésen pályára lépőket és a kilátogató néhány száz szurkolót. Ráadásul alig telt el pár perc és máris gólt szereztek a vendégek, egy előreívelt szabadrúgás után Bratic fejéről került a kapunkba a labda. 0-1
A felkészülés kellős közepén járó hazai csapat kicsit fáradtan mozgott és nagyon sok pontatlan átadás jellemezte a Videoton játékát. Az első félidőben a "jobbak" léptek pályára a piros-kék alakulatból, de az összjátékon nagyon meglátszott az elmúlt hét csúcsterhelése.
Az alapozás ezen szakaszában nem is szabad messzemenő következtetéseket levonni egy edzőmérkőzés alapján, hiszen messze még az első tétmeccs és ugye akkorra kell csúcsformába lendülni.
Az idő előrahaladtával kiegyenlítettebbé vált a játék, de a szerb csapat kipihentebb alakulat benyomását keltette.
 
A szünetben mindkét csapat majdnem teljes sort cserélt, hazai részről csak 'André Alves Dos Santos' maradt pályán a második félidőre.
A 'második sorok csatájában' lényegesen több helyzetet sikerült kidolgozni, azonban kiegyenlítenünk csak a félidő végén, egy jogosan megítélt büntetőből tudtunk. Sándor nagyon higgadtan gurított tizenegy méterről a kapu sarkába. 1-1
Kellemes időben, egy kemény ellenfél ellen mutathatta meg a csapat a tudását, jól szolgálta felkészülést ez a mérkőzés.
 
Szerdán a "már megszokott" téli edzőpartnerünk, a Slovan érkezik. Ők ma hazai környezetben 2-0 arányban verték a Pápa alakulatát, az egyik gól szerzője éppen Bozic volt, aki általában a Vidi ellen a "színészkedős-kötekedős" formáját hozza, mellyel nem egy alkalommal sikerült már tumultuózus jelenetet kirobbantania.
 
Kíváncsian várjuk a szerda 14 órakor kezdődő mérkőzést, amelyet előre láthatólag a Sóstói Stadion műfüves pályáján rendeznek meg.
 
 
 
 
 FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
 
VIDEOTON FC–FK Spartak Zlatibor Voda (szerb) 1–1 (0–1)
Székesfehérvár, 300 néző. V: Becséri D.
 
VIDEOTON FC :
 
1. félidő: Sebők Zs. – Lázár P., Milanovic, Farkas B., Andjic – Gosztonyi, Elek Á., Vasziljevics, Szakály D. – Alves, Nemanja Nikolic.
2. félidő: Bozovic – Szolnoki, Lipták, Vaskó, Hidvégi – Djordjic, Sándor Gy., Ponczók – Lencse, Vujovic, Alves (Elek B.)
 
FK Spartak Zlatibor Voda :
 
1. félidő: Alekszic – Sztevanovic, Bratic, Antonic, Mezei – Nemanja Nikolic 2, Veszelinov, Prsic, Miric – Adamovic, Vujaklija.
2. félidő: Labus – Puskaric, Milankovic, Bokic, Sarac – Szimovic, Avric, Kosic, Miric (Boskovic) – Veszelinovic, Vujaklija
 
G: Sándor Gy. (11-esből) 85' , ill. Bratic 5'
2011.01.22. 15:55
 
Vissza    Nyomtatás